darmowe programy freeware Forum

DARMOWE GRY
WINDOWS

.
 


A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot! Darmowe gry i programy często nie ustępują płatnym. Freeware to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Katalog : Darmowe gry akcji ...
WINDOWS: GRY

Zobacz też:
WINDOWS: PROGRAMY
Patrz programy dla innych platform:

[ Linux ] [ Mac ]
[ Palmtopy & Smartphone ]


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


Food Force
Gra powstała na zamówienie jednej z agend ONZ. Można w niej wcielić się w zespół zajmujący się przeciwdziałaniem problemowi głodu. W trakcie gry w kolejnych misjach zajmuje się m.in. lotniczym zrzucaniem paczek żywnościowych, czy negocjować z ludnością. Każdy etap gry zakończony jest filmem edukacyjnym. Tu wersja dla Windows, istnieje też wersja dla systemu MacOS.
Producent / download / (222 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Eat The Whistle 3.6
Napisana w C gra w piłkę nożną, dostępna dla wielu platform (Win32, Mac OS X 10.3.9+, Windows, Linux, AmigaOS, MorphOS). Więcej o Eat The Whistle.
Producent / download / (8,2 MB) / GPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Cannon Fodder
Remake kultowej gry wojennej z Commodore Amiga, stworzonej przez Sensible Software. Stanowi ona kombinację dwóch gatunków: strategii czasu rzeczywistego i gry akcji. Dowodzisz w niej oddziałem kilkorga żołnierzy. Celem kolejny misji jest wykonanie zróżnicowanych zadań, w trakcie realizacji których liczy się czas reakcji, ale też obrana taktyka.
Producent / download / (1,1 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji 

Ratuj wilki !
Freeware : menu
Z księgarni
internetowej

Linux. Kurs.

ZamówKatalog freeware
Możesz stworzyć serwisowi banner?
Opisałbyś jakieś
programy
freeware?
Skontaktuj się
ďťż