darmowe programy freeware

DARMOWE GRY
WINDOWS

.
 


A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot! Darmowe gry i programy często nie ustępują płatnym. Freeware to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Katalog : Darmowe gry typu bijatyki ...
WINDOWS: GRY

Zobacz też:
WINDOWS: PROGRAMY
Patrz programy dla innych platform:

[ Linux ] [ Mac ]
[ Palmtopy & Smartphone ]


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


OpenMortal 0.7.1 (Mortal Szombat)
Parodia znanej gry - bijatyki, nic dodać, nic ująć ;) Tu wersja dla windows, na stronach producenta dostępne tez wersje dla systemów Linux, BSD i na Macintosha.
Producent / download / (50,3 MB) / GPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Little Fighter II
Nawalanka z lekko dragonballową grafiką. Grać można rożnie - jeden przeciwnik na jednego lub grupa przeciw grupie. Dostępna możliwość współzawodnictwa przez sieć. Funkcje poszczególnych klawiszy opisane na stronie producenta.
Producent / Download ze strony: link / (12,7 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Beats of Rage
Bijatyka rodem z automatów, rozgrywka typu "idziesz do przodu i walczysz". Gra posiada swoje wersje dla wielu systemów i platform, obok wersji dla Linuksa dostępne są też wersje dla Linuksa, Amigi, Plam OS, PocketPC, PSP, Playstation 2 czy Xbox.
Producent / Download ze strony: link / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Super Fighter
Szybka bijatyka zaprojektowana przy wyraźnej inspiracji starymi produkcjami teog typu z komputerów 16-bitowych i automatów salonowych. Do wyboru ma się 15 różnych postaci, każda z kilkoma ciosami specjalnymi.
Producent / download / (1,5 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


The Forge II 1.11
Bijatyka 3D (choć grafika jest bardzo słaba), w której walczy się gladiatorami w turnieju. Po każdej wygranej otrzymuje się gratyfikację pieniężną, za którą można wyposażyć sterowanego zawodnika w lepszą broń lub zbroję (oczywiście przeciwnicy też mają coraz lepsze uzbrojenie).
Producent / download / (2,2 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji 

Ratuj wilki !
Freeware : menu
Z księgarni
internetowej

Linux. Kurs.

ZamówKatalog freeware
Możesz stworzyć serwisowi banner?
Opisałbyś jakieś
programy
freeware?
Skontaktuj się
ďťż