darmowe programy freeware

DARMOWE GRY
WINDOWS

.
 


A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot! Darmowe gry i programy często nie ustępują płatnym. Freeware to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Katalog : Darmowe gry : bilard ...
WINDOWS: GRY

Zobacz też:
WINDOWS: PROGRAMY
Patrz programy dla innych platform:

[ Linux ] [ Mac ]
[ Palmtopy & Smartphone ]


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


FooBillard 3.0
Oparty na licencji GPL symulator gry w bilard (snooker, 8 bil, 9 bil i karambol), charakteryzuje się wysoką AI "gracza" komputerowego oraz niezłym odzwierciedleniem zasad fizyki gwarantującym wysoki poziom realizmu. Możliwa jest również gra przez sieć. Gra posiada wsparcie dla okularów 3D (!). Tu wersja dla Windowsa, istnieją też wersje dla systemów Linux, Mac OS X oraz MorphOS.
Producent / download / (1,4 MB) / GPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Carom 3D 4.5
Carom, w przeciwieństwie do gry w Pool, to bilard, w którym wykorzystuje się do zdobywania punktów bandy, a nie łuzy. Tutaj mamy do czynienia z sieciową grą bilardową na wielu graczy (przy połączeniu online dostępny tryb multiplayer), stworzoną w oparciu o specjalne efekty w trójwymiarowej grafice. Do dyspozycji mamy wiele scenerii oraz chat do rozmów z innymi uczestnikami rozgrywki. Wymagana karta graficzna z akceleracją 3D.
Producent / download / (57,7 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Biliardo 2
Symulacja kilku gier bilardowych, niestety z dość kiepską grafiką. Wśród uwzględnionych gier są: 5 Pins, Goriziana, Bowls, Carom i 3 bile. Do pliku załączona została dokumentacja z zasadami. Silnik fizyczny jest w miarę realistyczny i pozwala na uderzenia różnego typu (np. podkręcane). Dostępny jest tryb treningowy, cofanie ostatniego uderzenia i szczegółowe statystyki.
Producent / download / (867 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


BillardGL 1.75
Stworzona przy użyciu OpenGL symulacja bilardowej gry Pool. BillardGL opracowano na uniwersytecie w Freiburg (Niemcy), a dystybuowany jest jako Open Source, w wersjach dla Windowsa, Linuksa i Mac OS X. Posiada znikome wymagania sprzętowe (starczy nawet Celeron 300).
Producent / download / (792 KB) / GPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji 

Ratuj wilki !
Freeware : menu
Z księgarni
internetowej

Linux. Kurs.

ZamówKatalog freeware
Możesz stworzyć serwisowi banner?
Opisałbyś jakieś
programy
freeware?
Skontaktuj się
ďťż