darmowe programy freeware

DARMOWE GRY
WINDOWS

.
 


A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot! Darmowe gry i programy często nie ustępują płatnym. Freeware to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Katalog : Darmowe gry FPP ...
WINDOWS: GRY

Zobacz też:
WINDOWS: PROGRAMY
Patrz programy dla innych platform:

[ Linux ] [ Mac ]
[ Palmtopy & Smartphone ]


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


Wolfeinstein: Enemy Territory (for Windows)
Wolfeinstein Enemy Terrority to najnowsza gra osadzona w świecie Wolfeinsteina. Gra ta oparta na enginie Quake'a III. Wielu graczy (do gry może włączyć się do 64 osób) może zmagać się na serwerach nie tylko jako najlepsi strzelcy lecz także Inżynierowie, Medycy czy Szpiedzy (można np. kraść mundury wroga i przeprowadzać rozpoznanie lub inne akcje na tyłach wroga). Oprócz miejsca na samą grę na dysku potrzeba około 500 MB na pliki zamienne. Gra posiada również wersję pod Linuksa.
Producent / download / (257 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Alien Arena 2007
Standardowa gra typu FPP (First-Person Shooter), bazuje na silniku Quake II. 37 standardowych map, 10 postaci, 8 rodzajów broni.
Producent / Download ze strony: link / (197 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Cube 2005_08_29
Gra FPS (First Person Shooter) o silniku charakteryzującym się niskim obciążeniem komputera. Możliwa gra zarówno jedno- jak i wieloosobowa. Tu wersja dla Windowsa, istnieją też wersje na platformy Linux, FreeBSD oraz Mac OS X.
Producent / download / (27,9 MB) / Open Source
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


World of Padman
Bazującą na silniku zaczerpniętym prosto z Quake 3 gra FPS (kiedyś była tylko modem do Q3), w której walczą niewielkie istoty w ogromnych pokojach (jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało). Przyzwoita grafika i duża grywalność. Dostępny wyłącznie tryb multiplayer (LAN i przez Internet). Istnieją wersje dla Windowsa, Linuksa i na Mac OS X. Rekomendowany hardware: 2 GHz procesora i 1 GB RAM).
Producent / download / (550,1 MB) / Darmowe
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


War§ow (Warsow, W§W, WSW) 0.42
Pracująca na silniku 3D (bazującym na Qfusion - zmodyfikowanym silniku Quake II) gra typu FPS (first-person shooter) umożliwiająca graczom pojedynki przez internet. Grafika przypomina kreskówki. Oprócz wersji dla systemu Windows istnieje też odmiana dla systemu Linux.
Producent / download / (175,5 MB) / Open Source
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


The Castle 0.8.2
Gra w stylu First Person Shooter (FPS), oparta na silniku graficznym 3D OpenGL, osadzona w klimatach dark fantasy. Twoją główną (acz nie jedyną dostępną) bronią będzie w niej miecz, więc większość walk będzie się toczyć na krótki dystans. Do dyspozycji są trzy poziomy, a po zakończeniu rozgrywki dodatkowy bonus-level. Istnieją wersje dla Windowsa, Linuksa, FreeBSD i Mac OS X.
Producent / download / (41,4 MB) / Darmowe
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Axes of Evil 1.01
Gra typu TPP (Third Person Perspective) z elementami RPG. Wcielasz się w rolę barbarzyńcy o imieniu Rathwell by dać łupnia bandzie goblinów. Wszystko w scenerii 3D. Ta nienajnowsza już gierka jest hybrydą akcji i przygody. Część przygodową stworzono w duchu starych gier LucasArts, zaś część akcji inspirowana jest scrollowanymi grami typu "bij zabij".
Producent / download / (13,6 MB) / Darmowe
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Nexuiz 2.5.2
Oparta na silniku Quake 1 grywalna strzelanina typu FPP w trybie deathmatch.
Producent / download / (888,2 MB) / Open Source
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji 

Ratuj wilki !
Freeware : menu
Z księgarni
internetowej

Katalog freeware
Możesz stworzyć serwisowi banner?
Opisałbyś jakieś
programy
freeware?
Skontaktuj się
ďťż