darmowe programy freeware

DARMOWE GRY
WINDOWS

.
 


A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot! Darmowe gry i programy często nie ustępują płatnym. Freeware to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Katalog : Darmowe gry zręcznościowe i platformowe ...
WINDOWS: GRY

Zobacz też:
WINDOWS: PROGRAMY
Patrz programy dla innych platform:

[ Linux ] [ Mac ]
[ Palmtopy & Smartphone ]


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


WolfQuest 2.0.3
Opatrzona grafiką 3D gra, którą można określić jako... symulator wilka. Grając w tą pozycję można poznać zwyczaje tych drapieżników, a ponieważ dostępny jest również tryb multiplayer, możliwa jest również rozgrywka wieloosobowa. Więcej o WolfQuest.
Producent / download / (125,2 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Future Pinball 1.7
Niezwykle realistyczny pod względem zastosowanej fizyki pinball (czy jak kto woli: fliper). Gra rozgrywa się w trzech wymiarach.
Producent / download / (17,2 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Podziemie
Prosta paragrafówka, nawiązująca do dobrego klimatu starych gier paragrafowych al'a Dreszcz. Gra nigdy nie została ukończona i nic nie wskazuje na to by zamierzał to zrobić, chyba że znajdzie się odpowiednia liczba chętnych.
Producent / download / (37 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Lemmis 1.0
Klon legendarnej już gry w Lemmingi. Niniejszy remake został wykonany przy użyciu OpenGL-Ortho-Mode. Posiada 10 różnych plansz, poprzez które należy przeprowadzić stado lemingów.
Producent / download / (5,8 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Monopoly INT v4.05
Znana gra planszowa przeniesiona na komputer (przygotowana dla rozdzielczości 1024x768). Jeśli ktoś grał już w "klasyczny" Monopol nie powinien mieć problemów ze zrozumieniem zasad gry - są identyczne jak w planszowym odpowiedniku (czy raczej pierwowzorze).
Producent / download / (94 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji 

Ratuj wilki !
Freeware : menu

ďťż