darmowe programy freeware

DARMOWE GRY
WINDOWS

.
 


A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot! Darmowe gry i programy często nie ustępują płatnym. Freeware to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Katalog : Darmowe gry logiczne ...
WINDOWS: GRY

Zobacz też:
WINDOWS: PROGRAMY
Patrz programy dla innych platform:

[ Linux ] [ Mac ]
[ Palmtopy & Smartphone ]


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


5star Gomoku 1.6
Komputerowa wersja gry Gomoku - szerzej znanej jako tzw. "pięć krzyżyków". W grze należy ustawić poziomo lub pionowo pięć krzyżyków lub kółek, oczywiście na planszy dużo większej aniżeli w "zwykłym" kółku i krzyżyku. Zasady są proste w nauce, ale wbrew pozorom trudno stać się tutaj mistrzem.
Producent / download / (1,1 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


3D SuDoku 1.3
Sudoku opatrzone w trójwymiarową grafikę opartą na silniku OpenGL.
Producent / download / (2,6 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


MahJongg Solitaire 3D 1.01
Uwspółcześniona, pracująca na OpenGL, wersja gry komputerowej w starożytny chiński "pasjans" (a więc rozgrywany w pojedynkę) z klocków "Mah Jongg". Posiada trójwymiarową, całkiem ładną oprawę graficzną. Klocki można oglądać z różnych kierunków. Obok wersji na Windows posiada też odmianę na Linuksa.
Producent / download / (7,1 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


XO 1.1
Kolejna komputerowa implementacja planszowej gry w pięć krzyżyków czyli w Gomoku. Grając przeciwko sztucznej inteligencji postaraj się jako pierwszy ułożyć pionowy, poziomy, bądź ukośny rząd pięciu krzyżyków.
Producent / download / (139 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji 

Ratuj wilki !
Freeware : menu
Z księgarni
internetowej

Linux. Kurs.

Zamówďťż