darmowe programy freeware

DARMOWE GRY
WINDOWS

.
 


A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot! Darmowe gry i programy często nie ustępują płatnym. Freeware to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Katalog : Darmowe gry typu symulatory ...
WINDOWS: GRY

Zobacz też:
WINDOWS: PROGRAMY
Patrz programy dla innych platform:

[ Linux ] [ Mac ]
[ Palmtopy & Smartphone ]


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


BZFlag 2.0.10
Lubisz gry typu "pojedynek czołgów"? Najlepiej w wersji trójwymiarowej? Tutaj mamy do czynienia z wieloosobową rozgrywką tego typu, w której gracze walczą na specjalnej arenie. Nie ma możliwości rozgrywki jednoosobowej. Istnieją też wersje na platformy Linux, Mac OS X, BSD, Solaris oraz Irix.
Producent / download / (9,2 MB) / LGPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


GL-117 1.3.2
Zręcznościowy symulator myśliwca. Wiele misji do wykonania. Gra dostępna dla systemów Windows, Linux oraz Mac OSX.
Producent / download / (2,9 MB) / Open Source
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


FlightGear 1.0.0
Symulator lotniczy, którego autorzy dość profesjonalnie podeszli do sprawy, dbając m.in. o realizm dynamiki lotu, czy nawet rozmieszczenie ciał niebieskich zgodne z faktyczną datą i godziną. Uwaga - gra ta się skupia właśnie na elemencie realizmu, nie zaś na zestrzeliwaniu innych obiektów. Ten sam realizm może też wpłynąć na poziom trudności grania. Tu wersja windowsowa, na stronach producenta znajdują się również wersje pod systemy Linux, Solaris, Irix oraz Mac OS X.
Producent / download / (172,2 MB) / GPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


MaSzyna Eu07-424
Symulator lokomotywy, autorzy zapewniają, iż chcą go uczynić jak najbardziej zbliżonym do oryginału. Program ten na obecnym etapie rozwojowym dość realistycznie odwzorowuje jazdę nastepującymi pojazdami: EU06, EU07, EP08, ET22, EP23, ET41, EN57, SN61. Jest tez kilka innych pojazdów na razie sterowanych tylko przez komputer.
Producent / download / (48,7 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Space Fighter X11
Wykonany w wersji 3D, wyświetlany w trybie 3rd person, komsiczny shooter i zarazem prosty symulator. Misją gracza jest przeszukanie ruin po ataku Hordy Wymacet na jednej z galaktycznych stacji eksploracyjnych. Więcej o Space Fighter X11.
Producent / download / (22,4 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Flight Commander 1.6
Symulator walk kosmiczny przypominający legendarny Wing Commander. Na stronie producenta dostępne są mody i graficzny edytor misji. Kilka właściwości: sprzętowa akceleracja grafiki 3D, ponad 20 statków, 43 rakiety i bronie, wsparcie dla joysticka. Obok wersji dla Windows istnieje też wersja dla systemu Linux. Więcej o Flight Commander.
Producent / download / (53,2 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Lander Reloaded
Remake starego Landera. Jeśli chcesz spróbować innego niż zazwyczaj symulatora, czegoś innego niż samoloty i helikoptery, sprawdź się na symulacji... lądownika kosmicznego. Przy próbach lądowania należy uwzględniać warunki pogodowe i grawitację. W przypadku trybu kampanii można dokupywać dodatkowe wyposażenie lądownika.
Producent / download / (2,3 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji 

Ratuj wilki !
Freeware : menu

Katalog freeware
Możesz stworzyć serwisowi banner?
Opisałbyś jakieś
programy
freeware?
Skontaktuj się
ďťż