darmowe programy freeware  

DARMOWE GRY
WINDOWS

.
 


A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot! Darmowe gry i programy często nie ustępują płatnym. Freeware to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Katalog : Darmowe gry : symulatory ...
WINDOWS: GRY

Zobacz też:
WINDOWS: PROGRAMY
Patrz programy dla innych platform:

[ Linux ] [ Mac ]
[ Palmtopy & Smartphone ]


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


WolfQuest 2.0.3
Wykonana w grafice 3D gra, którą najkrócej można opisać jako... symulator wilka. Grając w nią można zapoznać się ze zwyczajami tych drapieżników, a ponieważ wbudowany jest również tryb multiplayer, możliwa jest także wspólna rozgrywka ze znajomymki.
WolfQuest wilki w grze screenshot

Gra jest niezwykle realistyczna, co tym bardziej czyni zabawę wciągającą. Jednocześnie niesie ze sobą walory edukacyjne, co odróżnia ją od większości ekranowych rozrywek. WolfQuest bowiem prezentuje sposoby zachowania drapieżników i ich ekologię. Trzeba tu jednak zaznaczyć, że autorzy symulatora skoncentrowali się na warunkach panujących w amerykańskim parku narodowym Yellowstone, więc nie należy przenosić tych informacji bezpośrednio na warunki europejskie.

Tryb multiplayer pozwala na uczestnictwo w zabawie od 2 do 5 graczy.

Wymagania sprzętowe w przypadku Windows (istnieje tez wersja dla Mac OS X), to: Windows XP SP2 z doinstalowanym DirectX 9.0c, procesor 1.5 GHz Pentium 4. WolfQuest działa również na systemach x64. Rozgrywka na netbookach nie jest zalecana ze względu na ograniczenia graficzne.

Producent (EduWeb) / Pobierz: download
Rozmiar: 125,2 MB / Licencja: Freeware

Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji
 

Ratuj wilki !
Freeware : menu


Katalog freeware
Możesz stworzyć serwisowi banner?
Opisałbyś jakieś
programy
freeware?
Skontaktuj się