darmowe programy freeware Pluginy, wtyczki, rozszerzenia programów

Dział z programami
Java J2ME (mobile).
 
A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot!

Darmowe programy

często nie ustępują płatnym.

Freeware

to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!


Opera Mini

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Kategoria : Java J2ME (mobile) : Internet ...
Java
(desktop)
Patrz inne platformy:
[ Windows ] [ Mac OS X ]
[ Linux ] [ Solaris ]
[ Palmtopy & Smartphone ]


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


PONIŻSZE APLIKACJE SĄ NA TELEFONY I INNE URZĄDZENIA MOBILNE OBSŁUGUJĄCE JAVĘ. Jeśli szukasz wersji na komputery stacjonarne sprawdź w dziale Java Desktop.


jmIrc 0.95
MIDlet J2ME pozwalający z poziomu telefonu obsługującego technologię Java (w wersji mobilnej - J2ME) łączyć się z siecią IRC. Działa na wszystkich urządzeniach wspierających MIDP 1.0.
Producent / Download: JAD + JAR / (35 KB) / GPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


IMHere 8.0.7
Darmowy, kompatybilny z siecią MSN, komunikator przeznaczony dla urządzeń wspierających MIDP2. Obsługuje emotikony, umożliwia wysyłanie maili do osób z listy kontaktowej, wspiera wiele różnych kodowań znaków (od łacińskiego, przez arabski po chiński). Wymaga oczywiście mobilnej Javy (J2ME) oraz połączenia z internetem przez WAP lub UMTS.
Producent / Download: JAD + JAR / (187 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


JaduGadu 0.0.9
Alternatywny klient popularnego komunikatora GaduGadu. Przeznaczony został na telefony komórkowe obsługujące Javę J2ME (Java 2 Micro Edition) - CLDC/MIDP. Przed zainstalowaniem nowej wersji programu zaleca się odinstalowanie poprzedniej.
Producent / download / (51 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Papla Instant 3.1.1
Bazujący na sieci Jabber program na telefon komórkowy obsługujący technologię Java. Poprzez tzw. transporty Jabbera umożliwia kontakt z użytkownikami innych komunikatorów, takich jak ICQ, GG, MSN, Yahoo!, AIM i wielu innych. Wymaga telefonu wspierającego technologię Java oraz aktywnej usługi GPRS. Wśród wspieranych telefonów są modele Siemens, Sony Ericsson, Nokia, Motorola oraz Sagem.
Producent / Download ze strony producenta / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


WLIrc 1.01
Klient sieci IRC przeznaczony na telefony komórkowe i inne urządzenia wspierające java MIDP 1.0 - uruchomi się na wszystkich urządzeniach obsługujących J2ME. Wspiera obsługę kilku okien, połączenia przez bramki HTTP. Wśród wspieranych modeli telefonów znajduje się wiele modeli Nokia, Sony Ericsson, Siemens, Samsung, Motorola, Sagem, Panasonic.
Producent / Download: JAD + JAR / (48 KB) / LGPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Whizzper
Multimedialny mobilny komunikator (IM). Może pracować na wszystkich urządzeniach mobilnych i telefonach komórkowych z Javą J2ME. Pozwala czatować z użytkownikami sieci MSN, AIM, Yahoo oraz Google Talk (oczywiście należy posiadać konta w tych sieciach i wprowadzić je w opcjach aplikacji).
Producent / Download / (63 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


mobber
Mobilny komunikator oparty na protokole Jabber dla telefonów komórkowych z GPRS. Jest napisany w Java (MIDP 1.0) - powinien działać na każdym telefonie komórkowym wyposażonym w Java. Bazuje na standardzie Jabber/XMPP i poprzez transporty Jabbera można się nim łączyć z sieciami GG, Tlen, ICQ, AIM, MSN, Yahoo i innymi.
Producent / Download: JAD + JAR / (27 KB) / GPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencjiReklama:

 

Ratuj wilki !
polish version J2ME midlets / english
English ver.
Freeware : menu
Reklamaďťż