darmowe programy freeware Pluginy, wtyczki, rozszerzenia programów

Dział z programami
Java J2ME (mobile).
 
A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot!

Darmowe programy

często nie ustępują płatnym.

Freeware

to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!


Opera Mini

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Kategoria : Java J2ME (mobile) : RPG i MMORPG ...
Java
(desktop)
Patrz inne platformy:
[ Windows ] [ Mac OS X ]
[ Linux ] [ Solaris ]
[ Palmtopy & Smartphone ]


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


PONIŻSZE APLIKACJE SĄ NA TELEFONY I INNE URZĄDZENIA MOBILNE OBSŁUGUJĄCE JAVĘ. Jeśli szukasz wersji na komputery stacjonarne sprawdź w dziale Java Desktop.


Opal's Quest 1.0
Osadzona w realiach średniowiecznego fantasy gra RPG, w której przemierzasz świat w poszukiwaniu twojego największego wroga, trolla Mephisto. Odwiedzasz po drodze różne miasta i wioski, podróżujesz przez rozległe puszcze, zapomniane ruiny i niebezpieczne podziemia. W czasie tej wyprawy bohaterowi przyjdzie stoczyć walki z potworami (orkami, szelobami, krasnoludami cienia i wieloma innymi), unikać swietelnych pułapek i napotykać różnych NPC (czyli postacie niezależne).
Producent / Download / (262 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Tibia Micro Edition (TibiaME) 1.51
Pierwszy massive multiplayer online role playing game na telefony komórkowe, w którym wraz z setkami innbych graczy poznaje się wirtualny świat pełen przygód. Odkryj tajemnicze lądy świata znanego jako Tibia, walcz z hordami złych monstrów, zdobywaj skarby. Wraz z pokonaniem każdego kolejnego potwora rośnie twoja siła i moc. TibiaME na telefon jest stworzona na podstawie znanej gry MMORPG z Windowsa (i nie tylko) czyli na Tibii (ale nie jest z nią tożsama - postacie z tych dwóch wersji nie spotkają się, mapy też są różne). Sama gierka jest darmowa, ale należy pamiętać, że połączenie GPRS z komórki nadal pozostaje płatne. Wymaga wsparcia dla MIDP 2.0.
Producent / Download / (133 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Ghost Hunter 1.0
Gra, w której wcielasz się w rolę pół-człowieka, pół-ducha będącego egzorcystą. Walczysz z potworami, monstrami i demonami, podróżujesz po różnych miejscach i poszukujesz eliksirów, które mogłyby utrzymać ludzką formę twojej postaci. Poznaj nowe scenariusze, zbadaj tajemnice w nich czyhające i zbadaj świat przepełniony magią!
Producent / Download / (105 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji 

Ratuj wilki !
polish version J2ME midlets / english
English ver.
Freeware : menu
Reklamaďťż