darmowe programy freeware

Dział z programami
Java (desktop).
 
A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot!

Darmowe programy

często nie ustępują płatnym.

Freeware

to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Kategoria : Java (desktop) : System ...
Java
(desktop)
Patrz inne platformy:
[ Windows ] [ Mac OS X ]
[ Linux ] [ Solaris ]
[ Palmtopy & Smartphone ]


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


TO NIE SĄ PROGRAMY NA KOMÓRKĘ. Poniższe aplikacje Java są przeznaczone dla komputerów biurkowych z zainstalowaną VM Java. Możesz je pobrać tutaj (wersje dla rożnych systemów). Jeśli szukasz wersji na telefon sprawdź tutaj.


muCommander 0.7.1
Przypominający Norton Commandera menedżer plików. Program do działania wymaga zainstalowanej Javy w wersji minimum 1.3. Tu wersja dla systemu windows, na stronie producenta dostępne są również wersje dla systemów Linux, Mac OS, Solaris, czy BSD.
Producent / download / Freeware - Donationware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Directory Synchronize 0.91
Mały, ale zaawansowany, prosty w obsłudze program do synchronizacji zawartości jednego folderu z drugim. Działa precyzyjnie, szybko i jest narzędziem na licencji Open Source. Porównuje pliki wedle rozmaitych kryteriów (np. ich rozmiaru, daty modyfikacji, etc) i synchronizuje dowolną liczbę folderów. Możesz użyć tej aplikacji np. w celu zsynchronizowania danych jakie zawiera twój laptop z zawartością dysku komputera stacjonarnego.
Producent / download / (570 KB) / GPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Java File Manager (JFM) 0.9.1
Napisany w języku Java menedżer plików napisany jako alternatywa zastępująca Windows Commandera czy Midnight Commandera. Możliwa obsługa pluginów.
Producent / download / (162 KB) / GPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


MadCommander 1 beta
Alternatywa dla takich menedżerów plików, jak MidnightCommander czy TotalCommander. Dobry wygląd, użyteczne narzędzia, dwa panele z możlwiością tabowania - to cechy MadCommandera. Pozwala użytkownikowi na wykorzystywanie zarówno prostych (kopiowanie, wklejanie itp.), jak i zaawansowanych (szukanie, połączenia z serwerami FTP) operacji.
Producent / download (363 KB) / GPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji 

Ratuj wilki !
polish version Java / english
English ver.
Freeware : menu
Reklamaďťż