darmowe programy freeware  

Dział dla użytkowników systemu

Linux

.
 


Strona ta pierwotnie powstała jako katalog zawierający programy freeware dla Windowsa. Z czasem zaczęły powstawać nowe działy - i siłą rzeczy musiał też powstać dział z programami dla Linuksa. Oby się przydał komuś, kto po Windowsie wybierze właśnie system Linux :)

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Linux : CAD : darmowe programy ...
linux Linux Patrz inne platformy:
[ Windows ] [ Mac ] [ Palmtopy & Smartphone ]


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


avoCADo-CAD 08.03 preAlpha
Darmowy, wieloplatformowy program dla inżynierów i artystów, przeznaczony do tworzenia 3D i modelowania typu CAD. Narzędzie ma przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki czemu jest wygodne zarówno dla inżynierów, jak i artystów. Program obsługuje pluginy.
Producent / download / (8,3 MB) / GNU GPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Sweet Home 3D 1.3.1
Darmowy (open source) program do projektowania aranżacji wnętrz. Bazując na planie 2D mieszkanie tworzy wizualizację 3D z rozmieszczeniem mebli, okien, schodów itp. Wersja wielojęzyczna (obejmuje tez język polski). Wymagana jest Sun Java VM 5 lub nowsza. Obok wersji dla platformy Linux istnieją też odmiany na Windowsa i Macintosha.
Producent / download / (41,3 MB) / GPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


gCAD3D 1.46
Program typu CAD (Computer Aided Design) / CAM 3D (Computer Aided Manufacturing), funkcjonujący tak pod systemem Linux, jak i pod MS Windowsem. Został wyposażony w zintegrowany podgląd graficzny (bazuje przy tym silniku 3D OpenGL) i program interpretujący bryły geometryczne i komendy NC w 3D.
Producent / Download: 32 bit (1,4 MB) lub 64 bit (1,5 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencjiReklama:

 

Ratuj wilki !
Freeware : menu
Z księgarni
internetowej
Linux. Kurs.

ZamówKatalog freeware
Możesz stworzyć serwisowi banner?
Opisałbyś jakieś
programy
freeware?
Skontaktuj się