darmowe programy freeware  

GRY NA MAC OS X

.
 


A więc pytasz co oznacza Freeware? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot! Darmowe programy często nie ustępują płatnym. Freeware to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Mac : Symulatory ...

gry na macosx MAC: GRY

Zobacz też:
MAC OS X: PROGRAMY
Patrz programy dla innych platform:
[ Windows ] [ Linux ]
[ Solaris & OpenSolaris ]
[ Palmtopy & Smartphone ]


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


FlightGear 1.0.0
Symulator lotniczy, którego autorzy dość profesjonalnie podeszli do sprawy, dbając m.in. o realizm dynamiki lotu, czy nawet rozmieszczenie ciał niebieskich zgodne z faktyczną datą i godziną. Uwaga - gra ta się skupia właśnie na elemencie realizmu, nie zaś na zestrzeliwaniu innych obiektów. Ten sam realizm może też wpłynąć na poziom trudności grania. Tu wersja dla Macintosh OS X, na stronach producenta znajdują się również wersje pod systemy Windows, Linux, Solaris oraz Irix.
Producent / download / (215,7 MB) / GPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Yexi 1.0.4
Taktyczny symulator statku kosmicznego. Gracz nie tylko kieruje statkiem, ale tez dowodzi sterującą nim załogą. Dostępny tryb rozgrywki wieloosobowej. Sześć scenariuszy do rozegrania. Wymagany Apple Mac OSX 10.2 lub nowszy.
Producent / download / (11,3 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


BZFlag 2.0.10
Wieloosobowa symulacyjna gra w pojedynek czołgów. Posiada grafikę 3D. Istnieją też wersje na platformy Linux, Windows, BSD oraz Irix. Wsparcie tylko dla procesora IntelMac.
Producent / download / (47,9 MB) / LGPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


No Gravity 2.0
Wykorzystujący OpenGL trójwymiarowy symulator walk kosmicznym statkiem - gra w stylu Wing Commander. Oprócz wersji dla Mac OS X istnieją też odmiany dla systemów Linux, Windows, Amiga OS4 oraz BeOS.
Producent / download / (33,2 MB) / Open Source
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Metal Warriors 0.2.0
Zmiksowanie akcji "first person", symulatora czołgu i gry strategicznej czasu rzeczywistego. Rozgrywka przenosi na plac boju w postaci krajobrazu 3D, na którym różne drużyny wyposażone w czołgi toczą walkę. Można grać przez sieć lub turowo na pojedynczej maszynie. Oprócz wersji na Maka jest też odmiana na Linuksa.
Producent / download / (739 KB) / GPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


GL-117 1.3.2
Zręcznościowy symulator myśliwca. Wiele misji do wykonania. Gra dostępna dla systemów Windows, Linux oraz Mac OSX.
Producent / download / (1,8 MB) / Open Source
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji 

Ratuj wilki !
Freeware : menu


Katalog freeware
Możesz stworzyć serwisowi banner?
Opisałbyś jakieś
programy
freeware?
Skontaktuj się