Wilk13 : darmowe programy czyli katalog freeware
Wilk13 : subskrypcja

Zamów informacje o aktualizacjach strony
Aby zrezygnować, przejdź tu

A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot!

Darmowe programy

często nie ustępują płatnym.

Freeware

to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!
reklama

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.
Najważniejsze newsy ...

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄWybrane zmiany w serwisie:
[ Nowsze ] [ 2007 ] [2005-2006] [ 2004 ]Wieści z roku 2008

25.10.08. Dzięki jednemu z Użytkowników serwisu Wilk13.Net zmieniliśmy szatę graficzną. Wcześniejsza było lekko przestarzała, więc czas już był najwyższy na jakieś zmiany :)

12.10.08. Rozważamy zmianę sposobu powiadamiania o nowościach na stronie - choć jeszcze nie jest to pewne. Na wszelki wypadek dodamy, że nie jest to druga z zapowiadanych zmian w serwisie :)

05.10.08. Pierwsza z zapowiedzianych poprzednio zmian nadeszła - uruchomiliśmy wreszcie serwisowe forum komputerowe na którym użytkownicy strony Wilk13.Net mogą wymieniać opinie i pytania na temat oprogramowania i nie tylko. Zachęcamy do rejestracji i dyskusji, a nowe osoby - do przedstawienia się w specjalnie wydzielonym w tym celu dziale :)

28.09.08. W planach jest wprowadzenie dwóch dużych zmian w serwisie. Jakie? To na razie niespodzianka :) Cierpliwości :)

28.09.08. I jeszcze jedna świeżo wprowadzona kategoria, tym razem klienty FTP na Mac.

19.09.08. Nowa kategoria w dziale z windowsowymi grami, poświęcona rozgrywkom akcji. Na dobry początek ląduje tam legendarny Cannon Fodder.

13.09.08. Nowa kategoria wśród programów na systemy "pingwinowate". Tym razem będzie to oprogramowanie CAD dla Linux czyli coś dla osób projektujących technicznie w środowisku open source i freeware.

10.08.08. Nadrabianie trwa. Zaraz po szybkim zaktualizowaniu działu dla graczy została dodana nowa gra RPG na telefony wyposażone w obsługę Java J2ME - Ghost Hunter. Wkrótce pojawią się uzupełnienia w kolejnych działach - prace trwają.

10.08.08. Doszło do dłuższego wakacyjnego :) zaniedbania strony, ale już wkrótce pojawią się nowe aktualizacje, w pierwszej kolejności w dziale z darmowymi grami.

31.05.08. Jeszcze raz uzupełnienie gier na Macintosha o dodatkową kategorię, tym razem poświęconą bilardowi (pool, snooker, 9 bil itp).

03.05.08. Wśród aplikacji na komórkę wydzielono dodatkową sekcję, tym razem przeznaczoną dla midletów multimedialnych i muzycznych, w tym nie tylko odtwarzaczy, lecz również tunerów MIDI.

01.05.08. W dziale gier dla komputerów typu Macintosh powstaje nowa kategoria, poświęcona rozgrywkom typu SIM / Tycoon (symulacjom miast, budowy sieci kolejowych itp).

16.03.08. Wśród gier dla Maka pojawia się kategoria Saper / Minesweeper, czyli prosta, ale grywalna (choć mająca swoje lata) łamigłówka.

Luty 2008 Czwarta rocznica założenia serwisu Wilk13.Net - nadal istniejemy i znikać nie zamierzamy! :)

26.01.08. W dziale aplikacji Java dla urządzeń mobilnych otwarta zostaje kategoria bezpieczeństwo, na razie tylko z jedną pozycją.


Ratuj wilki !
Freeware : menu
Możesz stworzyć serwisowi banner?
Znasz jakieś darmowe programy?
Napisałbyś opis jakiegoś programu freeware?
Skontaktuj się