Wilk13 : darmowe programy czyli katalog freeware Pluginy, wtyczki, rozszerzenia programów
Wilk13 : subskrypcja

Zamów informacje o aktualizacjach strony
Aby zrezygnować, przejdź tu

A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot!

Darmowe programy

często nie ustępują płatnym.

Freeware

to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Katalog : programy freeware ... przeglądarki / download


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


Mozilla Prism 1.0 beta 4
Swoista "przeglądarka jednej strony", stanowiąca bardzo uproszczoną wersję Firefoksa, a służąca do przeniesienia jednej, wybranej witryny prosto na pulpit. Szczególnie przydatne, jeśli ktoś sporo czasu spędza użytkując konkretnej aplikacji sieciowej, np. poczta Webmail, dokumenty Google Docs, statystyki internetowe, online'owy czytnik RSS itp.
Mozilla Prism screenshot
Integruje aplikacje internetowe z pulpitem, umożliwiając wyświetlanie ich jako odrębnych procesów, niezależnych od głównej przeglądarki. Działa szybko im zużywa mniej RAM, niż Firefox (niemniej K-Meleon posiada jeszcze mniejsze zapotrzebowanie pamięci).

Dzięki Prism można wywoływać strony lub aplikacje internetowe równoczesnie ze startem systemu lub jednym kliknięciem z paska zadań lub docku (w zależności od systemu). Sposób wyświetlania można skonfigurować.

Dawniej program ten nazywany był WebRunner. Nalezy on do grupy oprogramowania typu Site-Specific Browsers (SSB), bazującego na idei podobnej do tej, na której opierał się kiedyś pomysł Active Desktop, z tą różnicą, że Mozilla Prism opiera się na silniku Gecko.

Tutaj wydanie w formie programu, ale istnieje tez wersja w postaci wtyczki do Firefoksa. Całość jest wieloplatformowa i oprócz wersji na Windowsa posiada też wydania na Linuksa i Mac OS X.

Producent (Mozilla Labs) / Pobierz: download
Rozmiar: 9,4 MB / Licencja: MPL

Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji
 

Ratuj wilki !
Freeware : menu