Wilk13 : darmowe programy czyli katalog freeware
Wilk13 : subskrypcja

Zamów informacje o aktualizacjach strony
Aby zrezygnować, przejdź tu

A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot!

Darmowe programy

często nie ustępują płatnym.

Freeware

to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Katalog : programy freeware ... Multimedia [twórca] - tworzenie filmów / download


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


Roll Credits 0.20 Stable
Pozwala pobrać grafikę i przetworzyć ją w przewijane napisy filmu AVI (credits). Choć oczywiście zawartość takiego pliku graficznego może być inna niż teksty - mogą to być np. obrazki lub logo. Można więc przygotować na przykład standardowo wyglądające napisy końcowe - białe na czarnym tle, a wszystko jest tradycyjnie rolowane w górę. Proces ten zostaje zatrzymany, aż przez wysokość ekranu przesunie się cała zawartość grafiki.
AVI Roll Credits screenshot
Na dzień dzisiejszy program wspiera dwa różne formaty video: PAL (popularny między innymi w Europie, Australii i Brazylii) i NTSC (rozpowszechniony między innymi w Ameryce Północnej i w Japonii).

Wielu amatorów będących twórcami filmów musi trochę się napracować, aby przygotować zestaw z tekstów z wszystkimi nazwiskami i podziękowaniami. Niniejsze narzędzie znacznie uprości ten proces. Efekt można eksportować do formatu AVI.

Sam plik graficzny jest w trakcie przewijania wycentrowany. Można tez ustalić prędkość przewijania w pikselach na klatkę. Tło napisów w tym wydaniu jest predefiniowane jako czarne, ale być możne w przyszłych wersjach będzie można ustalić inny kolor tła.

Producent (MemeCode) / Pobierz: download
Rozmiar: 473 KB / Licencja: Freeware

Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji
 

Ratuj wilki !
Freeware : menu
Z księgarni
internetowej:

Photoshop
Efekty specjalne


Zamów