Wilk13 : darmowe programy czyli katalog freeware  
 

A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot!

Darmowe programy

często nie ustępują płatnym.

Freeware

to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Katalog : programy freeware ... Programy / Tweaking download


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


RunAlyzer 1.6.0.21
Menadżer autostartu i konfiguracji pozwalający na przeglądanie i modyfikację tych miejsc systemu Windows, w których inne programy ustawiają swoje procedury uruchomienia. Jest to kombinacja standardowego menedżera konfiguracji z zaawansowanym narzędziem do lokalizacji i usuwania spyware, malware czy ukrytych modułów adware lub hijackers.
RunAlyzer autostart screenshot
  • Za pomocą programu RunAlyzer możesz przeglądać wpisy autostart. Zgromadzone są tam miejsca, gdzie różne aplikacje ustawiają komendę swojego startu wraz ze startem Windows. Dzięki temu program ten jest dobry, gdy przeprowadzasz tweaking systemu, jak i gdy szukasz spyware, wirusów i innego złośliwego oprogramowania.
  • Aby rozpoznawać nowe typy podejrzanych wpisów RunAlyzer korzysta ze zdalnej bazy danych przechowywanej na serwerach autorów programu.
  • Proste oznaczenia - kolor zielony oznacza dobry wpis, czerwony - zły.
  • Funkcja logowania - jeśli potrzebna jest praca za pomoca innego oprogramowania, RunAlyzer może wyeksportować plik logowania w sposób taki, jakby był on stworzony przez aplikacje Spybot Search & Destroy lub HijackThis - formaty preferowane przez wiele osób na całym świecie.
  • Kompatybilność z Microsoft Windows x64 - RunAlyzer współpracuje z 64-bitowymi wersjami Windows - i pozwala na przeglądanie i zmianę wpisów kompatybilnych z architekturą 32 bit i 64 bit.
  • Kompatybilność z Windows PE (MS Windows Preinstallation Environment, WinPE). Dzięki multi platformowemu kodowi wykorzystywanemu w wielu produktach, RunAlyzer może automatycznie wykrywać instalacje Windows na innych podłączonych dyskach twardych i zajmujących inne partycje, by móc zarzadzać nimi. Jest to bardzo użyteczne gdy np. chce się naprawić system zanim zostanie uruchomiony z płyty BartPE (bootowalna wersja Windows PE).
Wiele ustawień RunAlyzer jest zintegrowanych z innym programem producebnta, tzn. z Spybot Search & Destroy.

Producent (Safer Networking) / Pobierz: download
Rozmiar: 7,3 MB / Licencja: Freeware

Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji
 

Ratuj wilki !
Freeware : menu