Wilk13 : darmowe programy czyli katalog freeware Pluginy, wtyczki, rozszerzenia programów
Wilk13 : subskrypcja

Zamów informacje o aktualizacjach strony
Aby zrezygnować, przejdź tu

A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot!

Darmowe programy

często nie ustępują płatnym.

Freeware

to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Katalog : programy freeware ... Webmaster / download


Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


WebLog Expert Lite 6.6
Analizator logów serwera działający w trybie offline. Po wskazaniu wczesniej pobranego pliku logów wykonuje analizę, by następnie wyświetlić wyniki w formie HTML.
WebLog Expert SEO statystyki screenshot
Bardzo przydatne narzędzie dla webmasterów. Jest to zaawansowany, działający w trybie offline, darmowy analizator logów tworzacy statystyki monitorowanej strony. Stanowi on lżejszą, mniej rozbudowaną (ale funkcjonalną) wersję programu WebLog Expert. Pozwala na szybkie i proste analizowanie plików z logami twojej strony WWW i podaje informacje o odwiedzających: statystyki aktywności, jakie pliki przeglądali nużytkownicy, z jakich stron przybyli, jakich użyli wyszukiwarek, przeglądarek, czy systemów.

Analizator tworzy czytelne raporty w formacie HTML, zawierające tabele z danymi i wykresami, umożliwiając przy tym tłumaczenie tych materiałów. Program może analizować logi z serwerów Apache i IIS 4, 5, 6 oraz 7 (automatycznie wykrywając format logów i w razie potrzeby samodzielnie odczytując pliki skompresowane w formatach GZ lub ZIP). Działa pod MS Windows 95, 98, Me, NT, 2000, XP, 2003, Vista, 2008 i Seven.

Raporty uwzględniają aktywność dzienną i godzinową internautów, statystyki podstron, plików, obrazków, katalogów, stron wejściowych i informacje o hostach odwiedzających. Ponadto można w nich znaleźć dane dotyczące stron odsyłających (reffering sites), wyszukiwarek i rodzajów błędów, jakie wywołano na witrynie.

Program WebLog Expert przydaje się przy analizach SEO danej witryny i posiada intuicyjny interfejs i autokreatory ułatwiające przygotowywanie raportów.

Producent (Alentum Software, Inc.) / Pobierz: download
Rozmiar: 3,2 MB / Licencja: Freeware

Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji
 

Ratuj wilki !
Freeware : menu