Zarabianie przez internet


Prolog:

Zarabianie na stronie - wiele osób o tym marzy. Ale nie jest to łatwe. Powiem szczerze - żeby zarabianie w internecie było realne, warto stworzyć swój własny serwis internetowy. Ale nie taki, którego zawartość ograniczy się do kilku komórkowych tapet, czy informacji gdzie dokonywać zakładów - takich stron jest pełno. Musisz na Twojej witrynie zamieścić sensowną, spójną, zachęcającą do powrotu po "jeszcze" TREŚĆ. Dopiero jako uzupełnienie tej treści mogą się pojawić wspomniane elementy.

W innym przypadku przysłowiowa "kasa w internecie" pozostanie w sferze marzeń. Kto bowiem będzie będzie wracać na stronę, na której nie znalazł nic ciekawego, a której zawartość znajdzie w tysiącach innych miejsc? Nie, Czytelniku, na "stronach o niczym" może i da się zyskać kilka złoty, ale nie uzyska się wymarzonego progu wypłat. Zarabianie na takich stronach będzie złudne.

Tak więc jako się rzekło - treść musi być. I to taka, żeby przynajmniej część osób, które trafią na tę stronę, za jakiś czas na nią powróciło. Jeśli zaglądną tu kilka razy, to szansa na to, że pozwolą Tobie zarobić będzie znacznie większa.

Metodyka więc jest taka: po pierwsze znajdź swój Temat. Znajdź Dziedzinę, w której czujesz się pewnie - na tyle pewnie, abyś był w stanie napisać coś, co zaciekawi poszukujących danej informacji. Na tyle pewnie, aby napisany przez Ciebie tekst wciągnął odwiedzającego na dłużej - tak, aby przeskoczył on przez 3-4 strony Twojego serwisu.Zarabianie przez internet : Twoja strona:

Załóżmy, iż Temat został odnaleziony. W porządku, masz już Pomysł na zarabianie w internecie. Czas przejść do punktu drugiego. A punkt drugi to strona. Musisz ją przygotować technicznie i merytorycznie.

Jeśli chodzi o kwestię techniczną w najlepszej pozycji są osoby, które dobrze znają się na budowaniu stron. Jeśli problemy tychże osób ograniczają się do dopracowania kilku drobnych szczegółów związanych z różnej maści "sztuczkami", może przeglądnąć zestaw porad dla webmasterów z tej strony. Jeśli jednak dopiero zaczynasz przygodę z tworzeniem stron, przeglądnij ofertę księgarni internetowej. Ta sama księgarnia internetowa oprócz literatury informatycznej oferuje cały szereg książek z dziedziny ebiznesu, marketingu w internecie, czy public relations. Warto je przejrzeć, gdyż znając ich treść łatwiej Zyskujesz w internecie.

PORADA: Pamiętaj, aby przetestować swoje strony w rozdzielczości 800x600! Nadal wiele osób w internecie korzysta właśnie z niej.

PORADA: Przetestuj też stronę w innych przeglądarkach, niż Internet Explorer. Dobra strona powinna dobrze działać w Operze i Mozilli.


Właściwe zarabianie w internecie:

Wszystko gotowe? Przetestowane? Jest strona i jest jej treść? Teraz możesz rozpocząć zarabianie w internecie. Poszukaj na stronach firm odpowiedniej oferty. Za jedną z najwygodniejszych z punktu widzenia webmastera możesz przyjąć Tą:

Możesz tutaj zarobić możesz przez zamieszczenie na Twojej stronie różnorakich komórkowych tapet, logo, dzwonków itp.

Możesz też przyglądnąć się Tej ofercie:

Zwróć przy niej uwagę na e-book pt. "Zostań super partnerem".

PORADA: Zarabiać na stronie możesz też przez sprzedaż miejsca na reklamę na aukcjach internetowych.


Promocja przez internet

No dobrze, ale skoro Chcesz zarabiać, to musisz jeszcze umiejętnie wypromować stronę. Istnieje pewne bardzo dobre źródło Wiedzy - Wiedzy, która pozwoli Tobie skutecznie wypromować stronę. Niemniej powiedzmy sobie szczerze - to źródło tylko dla wytrwałych. Jeśli zamierasz dorobić przez internet kilkanaście złotych - zostaw je. Ale jeśli Chcesz poświęcić trochę czasu na konsekwentne powiększanie zysków - Sprawdź je. Warto :-) I nie daj się zwieść temu, że część wiedzy udostępniona jest za darmo - bo to tylko ułamek całości. W Tym źródle możesz znaleźć naprawdę wiele, wiele porad jak stworzyć skuteczną reklamę, jak projektować Twoje strony, abyś mógł więcej zarabiać, jak podwoić zysk. tak naprawdę to nie źródło wiedzy, to Inwestycja przez duże I :-) Zresztą Sam Zobacz :)

Wbrew pozorom dla Ciebie zarabianie przez internet może być proste :)

PORADA: Strony na darmowych serwerach nawet jeśli ładnie wyglądają, wydają się mniej wiarygodne. Jeśli planujesz długotrwałą działalność, zastanów się nad zakupem przestrzeni dyskowej u komercyjnego dostawcy. Stosunkowo dobrą ofertę proponuje firma eHost.


Dobre szablony:


Książka warta ceny:


Sprawdź!
Ebooki warte uwagi:


Programy partnerskie
Działaj skutecznie.

Sprawdź!Zakłady bukmacherskie
Pierwsze kroki

Sprawdź!