Wilk13 : darmowe programy czyli katalog freeware  
 

A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot!

Darmowe programy

często nie ustępują płatnym.

Freeware

to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.


Zasadź drzewo webmaster
Blitz-Art.com

Ksiązka dnia:

Katalog : programy freeware ... System - Porządki / download

Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


BeClean 1.4
Program porządkujący historię przeglądarki, pliki coockies, nieaktualne wpisy w rejestrze, nieaktualne skroty, zawartość kosza itp.
Producent / download / (1,78 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


EasyCleaner 2.0.6.380
Przydatny program służący do oczyszczania dysku z duplikatów plików, skrótów do nieistniejących już aplikacji, kasujący listę ostatnio otwieranych oraz najczęściej używanych plików oraz wykonujący wiele innych przydatnych operacji. Program ten może służyć również do czyszczenia rejestru z błędnych wpisów. Aplikacja obsługuje różne języki, w tym również polski.
Producent / download / (2,9 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Odkurzacz 11.3.0808
Aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i usuwania ponad 340 typów plików tymczasowych, plików kopii zapasowych tworzonych automatycznie przez różne programy, plików z logami, tymczasowych plików internetowych, cookies, przemianowanych plików zawirusowanych o zmienionym rozszerzeniu, zainfekowanych plików poddanych kwarantannie, tymczasowych plików Scandiska i systemu oraz innych plików tymczasowych będących pozostałością po działaniu dowolnej aplikacji lub systemu operacyjnego. Wyszukuje także najpospolitsze trojany, spyware, adware. Aktualizuje bazy, obsługuje skóry. Dołączono Monitory: Czystości Dysku i Instalacji Oprogramowania.
Producent / Download ze strony: link / (6,9 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


MyUninstaller 1.42
Program ułatwiający odinstalowywanie różnych aplikacji - czyli alternatywa dla systemowego narzędzia "dodaj / usuń programy".
Producent / download + spolszczenie / (42 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


ZSoft Uninstaller 2.3
Aplikacja usprawniająca deinstalację innych programów. Posiada wbudowaną wyszukiwarkę, umożliwia eksport listy programów do pliku tekstowego.
Producent / download / (739 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Quick Run
Zamiast tworzyć na pulpicie wiele skrótów do bardzo często uruchamianych programów (np. dla modemowców mogą to być przeglądarka, licznik i klient e-mail), możesz skorzystać z programów do uruchamiania kilku aplikacji jednocześnie - np. właśnie Quick Run'a. Dzięki temu programowi można tworzyć listy z programami do uruchomienia. Gotowe listy zapisuje się na dysku (np. na Pulpicie, w folderze Autostart lub na pasku Quick Start Windows'a), by potem przez dwukrotne kliknięcie na taki plik wybrane aplikacje się uruchamiały. Kolejność uruchamiania można dowolnie zmieniać.
Producent / download / (490 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


SyncBack 3.2.8.400
Pomaga tworzyć kopie bezpieczeństwa i synchronizować pliki. Z każdej operacji zapisuje HTMLowy plik logu.
Producent / download
(1,9 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Disk Cleaner 1.5.7
Aplikacja pomagająca szybko pozbyć się plików tymczasowych - systemowych oraz pochodzących z kilku popularnych programów.
Producent / download / (364 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Add/Remove Pro v. 2.09
Na podstawie rejestru wyświetla wpisy z windowsowego okna Dodaj/Usuń Programy. Sprawdza czy są poprawne, a także pozwala odinstalować zaznaczoną pozycję lub usunąć wpis o niej z listy.
Producent / download / (575 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Revo Uninstaller 1.75
Pomaga odinstalować i usuwać z dysku komputera niechciane oprogramowanie w sytuacjach gdy napotyka się problemy z pozbywaniem się go z poziomu appletu panelu sterowania "dodaj i usuń programy". Posiada zaawansowany i szybki algorytm analizujący dane aplikacji przed i skanujący po dokonaniu procesu odinstalowywania.
Producent / download / (1,6 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Fast Runner 3.2
Program służy generalnie do uruchamiania innych aplikacji lub dokumentów, które mają ukryte skróty gdzieś daleko w menu start lub na pulpicie wśród masy innych skrótów. Fast Runner pozwala więc uniknąć zamieszania na pulpicie oraz eliminuje uciążliwe czasem przeglądanie menu start. Program jest rozwinięciem pozycji "uruchom" w menu start o dodatkowe funkcje zapisywania skrótów. Jako dodatek uzyskujemy podstawowe informacje o systemie, kalendarz z imieninami i terminarz. Harmonogram zadań pozwala zaplanować uruchamianie swoich plików.
Producent / download / (3,2 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Startup Guard 1.0
System monitorowania autostartu Windows.
Producent / download / (325 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


EraseTemp 3.3.1.17
Program automatycznie usuwający stare pliki tymczasowe z Twojego dysku. Po uruchomieniu może skasować pliki tymczasowe (temp) starsze niż jeden dzień.
Producent / download / (47 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


RecentFilesView v1.09
Narzędzie to wyświetla listę wszystkich otwieranych programów ("recently") i pozwala na usuwanie z niej wybranych wpisów. Można też zapisać tą listę do pliku tekstowego, HTML lub XML.
Producent / download / (36 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Scanner 2.8
Napisane w Delphi narzędzie wyświetlająca w formie sferycznego wykresu katalogi zużywające najwięcej przestrzeni dyskowej (program podaje dane zarówno odnośnie ilości MB/GB, ajk i liczby plików w danej części dysku).
Producent / download / (163 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


HDCleaner BETA 3.144
Program czyszczący dostępne dyski z różnych niepotrzebnych plików. Skanuje foldery w poszukiwaniu zduplikowanych plików, oczyszcza system z listy ostatnio otwartych dokumnetów, listy ostatnich przeszukiwań dysku, listy otwieranych plików, oczyszcza kosz itp. Ponadto kasuje z rejestru nieużywane wpisy, sprawdza dysk pod kątem ew. błędów i pokazuje informacje dotyczące zużycia przestrzeni dyskowej.
Producent / download / (2,1 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


RunAlyzer 1.6.0.21
Menadżer autostartu i konfiguracji pozwalający na przeglądanie i modyfikację tych miejsc systemu Windows, w których inne programy ustawiają swoje procedury uruchomienia. Jest to kombinacja standardowego menedżera konfiguracji z zaawansowanym narzędziem do lokalizacji i usuwania spyware, malware czy ukrytych modułów adware lub hijackers. Więcej o RunAlyzer.
Producent / download / (7,3 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


nCleaner 2.3.4
Narzędzie dokonujące porządków w systemie, przyspieszające i stabilizujące pracę systemu. Przydatne gdy trzeba oczyścić dysk z niepotrzebnych danych (m.in. usuwa niepotrzebne logi, czy błędne wpisy w rejestrze).
Producent / Download ze strony producenta / (872 KB) / Freeware do użytku niekomercyjnego
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Wise Disk Cleaner 1.5
Przyjazne dla użytkownika narzędzie służące do kasowania "śmieciowych" plików zajmujących miejsce na dysku (pliki tymczasowe, logi, kopie bezpieczeństwa).
Producent / download / (1,1 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


OrphansRemover 1.8.9
Aplikacja do szybkiego wyszukania na pulpicie i w menu start skrótów prowadzących do nieistniejących już plików (lub plików, które zmieniły lokalizację). Znalezione puste skróty można szybko usunąć.
Producent / download / (789 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


CCleaner 1.27.260
Narzędzie pomagające posprzątać system poprzez usunięcie zeń plików tymczasowych. Szybkie i sprawne. Dodatkowo udostępniona została również opcja czyszczenia rejestru z niepotrzebnych wpisów.
Producent / download
(1,3 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji 

Ratuj wilki !
Freeware : menu
Z księgarni
internetowej:Cisza w sieci

Zamów