Wilk13 : darmowe programy czyli katalog freeware  
 

A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot!

Darmowe programy

często nie ustępują płatnym.

Freeware

to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.

Katalog : programy freeware ...O projekcie

Wilk13 to projekt, który powstał by pomóc w wyszukiwaniu darmowych zasobów dostępnych w internecie - przede wszystkim darmowych programów, ale nie tylko. W przyszłości w serwisie powinny powstać nowe działy, katalogujące także innego typu bezpłatne zasoby sieci, jak np. e-booki, e-ziny itp.


Jak pomóc w rozwoju serwisu?

Choć serwis sam w sobie promuje zasoby bezpłatne, utrzymywanie go na dobrym serwerze niestety kosztuje. Dlatego też, Użytkowniku, jeśli uznasz, iż serwis wart jest wsparcia - pomóż w jego rozwoju. Mam nadzieję utrzymać serwis z reklam, dlatego więc proszę Cię, abyś nie traktował tego serwisu adblockiem, z góry dziękuję :)

Mile widziana jest również pomoc merytoryczna - znasz jakieś całkiem niezłe darmowe zasoby (niekoniecznie programy) dostępne w internecie? Zauważyłeś błędy na stronie? Któryś z opisywanych zasobów zmienił licencję? Nie działa odnośnik? Daj znać!

Możesz też zwyczajnie powiedzieć o nas znajomym lub zamieścić na swojej stronie linka :)

A może masz pomysły na rozwinięcie serwisu,

mógłbyś napisać jakiś ciekawy artykuł, uzupełnić dział porad? Również w tych kwestiach pomoc mile widziana.


I na koniec jeszcze jedna sprawa... jeśli już coś udało ci się zdobyć za darmo, może również bez żadnych kosztów własnych pomożesz teraz komuś innemu? Bardzo zachęcam do odwiedzenia strony poświęconej ratowania wilków, a także Polską Stronę Głodu czyli sławetnego Pajacyka [gdzie klikając raz na dobę na brzuch grafiki z pajacykiem przyczynia się do opłacania przez sponsorów obiadów dla dzieci z uboższych regionów Polski], TheRainforestsite.com - strony działającej podobnie jak Pajacyk, tyle, że na rzecz lasów deszczowych i TheBreastcancersite.com - również działającej analogicznie do Pajacyka, tyle, że sponsorującej badania mammograficzne mające na celu wczesne wykrywanie raka piersi. Nic cię to nie kosztuje, a przecież skoro bierzesz, możesz również dawać.


 

Ratuj wilki !
Freeware : menu
Z księgarni
internetowej: