Wilk13 : darmowe programy czyli katalog freeware  
 

A więc pytasz co oznacza

Freeware

? Potrzebne są Tobie różne programy, ale są za drogie? To wcale nie kłopot!

Darmowe programy

często nie ustępują płatnym.

Freeware

to właśnie tego typu oprogramowanie. Pozbawione opłat lub z opłatami dobrowolnymi. Tu znajdziesz ich katalog!

Znasz inne darmowe programy - podziel się tą wiedzą.


Zasadź drzewo webmaster
Blitz-Art.com


Katalog : programy freeware ... Radio, TV

Uwaga! Zdarza się, że producent w którymś momencie (np. wraz z kolejną wersja) zmienia licencję. Należy też pamiętać, że niektóre programy są darmowe tylko do użytku niekomercyjnego, inne można używać też komercyjnie. Zawsze warto sprawdzić licencję po dokonaniu pobrania programu.


Screamer Radio 0.3.8
Mały, ale bardzo dobry program do słuchania internetowych stacji radiowych. Posiada wbudowaną bazę stacji z całego świata, którą można przeglądać zarówno według regionów, jak i wedle profili muzycznych.
Producent / download / (733 KB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Miro 2.0 (dawniej: Democracy Player (DTV))
Aplikacja służąca do oglądania telewizji przez internet. Wymaga QuickTime w wersji minimum 7. Obok wersji dla Windowsa istnieją też odmiany dla Mac OS X i Linuksa.
Producent / download / (24,4 MB) / Darmowy
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


ProgDVB 4.85.3
Program pozwalający posiadaczom karty DVB-PCI na odbiór stacji telewizji satelitarnej i radia nadawanego przez satelitę. Program posiada opcję nagrywania. spis obsługiwanych kart znajduje się na stornie producenta. Wspiera pluginy.
Producent / download / (3 MB) / Freeware do użytku niekomercyjnego
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


StreamRipper 1.62.0
Program nagrywający w locie strumienie audio - pochodzące np. z radia internetowego. Obsługuje skóry. Może pracować z poziomu konsoli lub jako plug-in do WinAmpa. Tu wersja dla systemu Windows, ale istnieją również odmiany dla takich systemów jak Linux, BeOS, OS/2, FreeBSD, a w nieco zmodyfikowanej wersji także dla Mac OSX.
Producent / konsola (955 KB) lub Plugin WinAmpa (922 KB) / GPL
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


Nexus Radio 2.2
Darmowy, wyposazony w liczne opcje tuner radiowy / odtwarzacz internetowych stacji radiowych z możliwością ich nagrywania i późniejszego odtwarzania w tle na komputerze klasy PC lub w urządzeniu przenośnym wspierającym obsługę MP3. Posiada wbudowaną bazę przeszło 7000 stacji (podzielonych według 38 gatunków muzycznych), może nagrywać w stylu TiVo. Możliwe jest włączenie 32-bitowych cyfrowych efektów (np. pogłosu) i filtrów. Dostępny jest tez equalizer i opcja wizualizacji. Program jest kompatybilny z urządzeniami iPhone oraz iPod. Wymaga systemu Windows w wersji 2000, 2003, XP lub Vista.
Producent / download / (7,4 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


TVUPlayer 2.3.3
Program do oglądania wysokiej jakości transmisji ze światowych platform telewizji internetowej. W predefiniowanym katalogu stacji dużo jest kanałów amerykańskich i azjatyckich. Można doinstalować własne. Wymagany jest Windows Media Player i IE.
Producent / download / (3,4 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


anyTV 2.28
Z tym małym, szybkim i poręcznym programem będziesz mógł na swoim komputerze oglądać transmisję z ponad 2500 stacji telewizyjnych z ponad 100 państw (w tym z Polski) z całego świata nadających w różnych językach. Możliwe jest tez odsłuchiwanie transmisji radiowych z ponad 4500 stacji. Wbudowany został system oceniania poszczególnych kanałów. Więcej o AnyTV.
Producent / download / (1,1 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji


RaimaRadio 1.45 PL
Aplikacja ta pozwala na słuchanie i nagrywanie internetowych stacji radiowych. Warto przy tym zaznaczyć, iż istnieje możliwość symultanicznego rejestrowania dźwięku z kilku stacji jednocześnie. Stacje można wybierać według gatunku, regionu lub losowo, można tez dodawać lub usuwać pozycje. Istnieje możliwość zaplanowania zadań, np. automatycznego nagrywania. W opcjach można zmienić język programu na polski.
Producent / download / (5,4 MB) / Freeware
Zgłoś niedziałające / zmiany w licencji 

Ratuj wilki !
Freeware : menu


Z księgarni
internetowej: